RC-02K5110FT
MFR.Part #
RC-02K5110FT
JLCPCB Part #
C453705
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS