RC-02K474JT
MFR.Part #
RC-02K474JT
JLCPCB Part #
C453699
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS