RC-02K470JT
- MFR.Part #
- RC-02K470JT
- JLCPCB Part #
- C453697
- Description
- -55℃~+155℃ 47Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS