RC1608F2050CS
MFR.Part #
RC1608F2050CS
JLCPCB Part #
C3987116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS