RC-02K333JT
MFR.Part #
RC-02K333JT
JLCPCB Part #
C453646
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS