RC-02K1372FT
MFR.Part #
RC-02K1372FT
JLCPCB Part #
C453545
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS