RC-02K1300FT
MFR.Part #
RC-02K1300FT
JLCPCB Part #
C453535
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS