RC-12K3001FT
MFR.Part #
RC-12K3001FT
JLCPCB Part #
C453446
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS