RC-12K3000FT
MFR.Part #
RC-12K3000FT
JLCPCB Part #
C453445
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS