RC-12K220JT
MFR.Part #
RC-12K220JT
JLCPCB Part #
C453414
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS