RC-12K18R0FT
MFR.Part #
RC-12K18R0FT
JLCPCB Part #
C453399
Description
18Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS