RC-12K180JT
MFR.Part #
RC-12K180JT
JLCPCB Part #
C453395
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS