RCS1005F1R3CS
MFR.Part #
RCS1005F1R3CS
JLCPCB Part #
C3984639
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS