RC-12K151JT
MFR.Part #
RC-12K151JT
JLCPCB Part #
C453386
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS