RC-12K1503FT
MFR.Part #
RC-12K1503FT
JLCPCB Part #
C453385
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS