RC-12K1502FT
MFR.Part #
RC-12K1502FT
JLCPCB Part #
C453384
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS