RC-12K1240FT
MFR.Part #
RC-12K1240FT
JLCPCB Part #
C453377
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS