RC-12K123JT
MFR.Part #
RC-12K123JT
JLCPCB Part #
C453376
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS