RM12F3090CT
MFR.Part #
RM12F3090CT
JLCPCB Part #
C3983690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS