RC2012F5360CS
MFR.Part #
RC2012F5360CS
JLCPCB Part #
C3982554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS