RM10J514CT
MFR.Part #
RM10J514CT
JLCPCB Part #
C3982335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS