RU3216FR062CS
MFR.Part #
RU3216FR062CS
JLCPCB Part #
C3982135
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS