RM10F1021CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM10F1021CT
JLCPCB Part #
C3981425
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS