RM06F20R5CT
MFR.Part #
RM06F20R5CT
JLCPCB Part #
C3977310
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS