RM10F2R74CT
MFR.Part #
RM10F2R74CT
JLCPCB Part #
C3977270
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS