RM10J361CT
MFR.Part #
RM10J361CT
JLCPCB Part #
C3977212
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS