RN04B1742CT10-25
MFR.Part #
RN04B1742CT10-25
JLCPCB Part #
C3976094
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS