RUT2012FR300CS
MFR.Part #
RUT2012FR300CS
JLCPCB Part #
C3975758
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS