RM06F7681CT
MFR.Part #
RM06F7681CT
JLCPCB Part #
C3975415
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS