RM14F6980CT
MFR.Part #
RM14F6980CT
JLCPCB Part #
C3971591
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS