RC1005F1180CS
MFR.Part #
RC1005F1180CS
JLCPCB Part #
C3969649
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS