RUT3216JR910CS
MFR.Part #
RUT3216JR910CS
JLCPCB Part #
C3969548
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS