RU1608FR033CS
MFR.Part #
RU1608FR033CS
JLCPCB Part #
C3966759
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS