RC0603J681CS
MFR.Part #
RC0603J681CS
JLCPCB Part #
C3965331
Description
-55℃~+125℃ 50mW 680Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS