RM04F48R7CT
MFR.Part #
RM04F48R7CT
JLCPCB Part #
C3964839
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS