O1212D16MEEA4SC
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
O1212D16MEEA4SC
JLCPCB Part #
C44325
Package
DIP-4-7.62mm
Description
-20℃~+70℃ 16MHz 20mA 3.3V ±25ppm DIP-4-7.62mm Crystal Oscillators ROHS