RM25J512CT
MFR.Part #
RM25J512CT
JLCPCB Part #
C3963204
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS