RM12F4420CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F4420CT
JLCPCB Part #
C3963059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS