RM10F5102CT
MFR.Part #
RM10F5102CT
JLCPCB Part #
C3962973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS