RM10F9090CT
MFR.Part #
RM10F9090CT
JLCPCB Part #
C3961311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS