RM04F4R75CT
MFR.Part #
RM04F4R75CT
JLCPCB Part #
C3961291
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS