RM04F1470CT
MFR.Part #
RM04F1470CT
JLCPCB Part #
C3959538
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS