RM25F2321CT
MFR.Part #
RM25F2321CT
JLCPCB Part #
C3957741
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS