RM02F7682CT
MFR.Part #
RM02F7682CT
JLCPCB Part #
C3956843
Description
-55℃~+125℃ 50mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS