RM02F2742CT
MFR.Part #
RM02F2742CT
JLCPCB Part #
C3956246
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS