RM10J681CT
MFR.Part #
RM10J681CT
JLCPCB Part #
C3952473
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS