RM02F2873CT
MFR.Part #
RM02F2873CT
JLCPCB Part #
C3952362
Description
-55℃~+125℃ 287kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS