RC1005F1R07CS
MFR.Part #
RC1005F1R07CS
JLCPCB Part #
C3947129
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS