RM25J160CT
MFR.Part #
RM25J160CT
JLCPCB Part #
C3945513
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS