RC0402F1620CS
MFR.Part #
RC0402F1620CS
JLCPCB Part #
C3943584
Description
-55℃~+125℃ 162Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS